Janáčkův máj

Moravskoslezský


Zájem o Blešák v kožichu roste ze dne na den

 Starožitný porcelánový servis, sbírka pivních tácků i krabiček od zápalek nebo hračky pro psy a kočky, to vše už Ostravané a lidé z okolí věnovali na Blešák v kožichu, který bude 6. prosince zorganizován ve prospěch Neposedných tlapek. A sběrná místa se opět otevírají!

 

V pondělí 23. listopadu bude od 9 do 17 hodin otevřeno jednodenní sběrné místo v pobočce Ostravského informačního servisu (OIS) v Gongu v Dolních Vítkovicích, další pak v pobočce OIS v Elektře, kde se budou dárci moci zastavit ve dnech úterý 24. listopadu od 16 do 19 hodin.  Poslední příležitost k věnování darů bude  v pátek 27. listopadu v čase od 16 do 19 hodin, opět v Elektře.

 

Samotný Blešák v kožichu, který se bude v ostravském klubu Barrák v neděli 6. prosince konat od 11 do 19 hodin, bude mít podobu happeningu, v němž se mikulášský dobročinný bleší trh spojí s vystoupením kapel i s možností příjemného setkání se známými a sousedy. Vystoupí tu například kapely Black Tubes a Ajdontker nebo písničkář Alec Munro, dorazit by měl i Mikuláš s doprovodem. Kdo nebude mít chuť nic koupit, může zvířatům přispět jakýmkoliv finančním obnosem v hotovosti.

 

Organizátoři se velice těší na darované předměty, nicméně si vymiňují právo nepřijímat nevhodné dary, k nimž patří například zbraně, farmaceutické výrobky, velké kusy nábytku, obuv, oblečení, více než pět kusů knih nebo živá zvířata. Vítané jsou naopak nové nebo zachovalé skleněné a keramické dekorativní předměty, bižuterie, hračky, bytové doplňky, domácí potřeby a kosmetika v originálním balení, potřeby nebo krmivo pro psy a kočky. Blešák oživí i ručně vyrobené produkty, takže vítán bude každý, kdo šije, háčkuje, vyřezává...

 

Blešák v kožichu se koná ve prospěch zapsaného spolku Neposedné tlapky, jenž pečuje o opuštěné a týrané psy a kočky. Hlavním partnerem akce podporované Ostravským informačním servisem je Europe Direct Ostrava.

 

Akce je organizována pod záštitou Petry Bernfeldové, starostky obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

 

Více na www.facebook.com/events/625961007546889/

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz