Janáčkův máj

Královéhradecký


Za poznáním Filipín do hradeckého Adalbertina

 

Všem milovníkům exotických zemí i ostatním, kteří by se o nich rádi dozvěděli něco zajímavého, je určeno povídání o tropickém ráji – Filipínách. Přednáška proběhne 21. října v Adalbertinu v Hradci Králové a tuto známou i neznámou zemi návštěvníkům představí RNDr. Miloš Podpěra, ředitel cestovní kanceláře China Tours, která se specializuje na zájezdy do téměř celé Asie.

Návštěvníci se při přednášce budou moci seznámit s Filipínami a získat řadu zajímavých informací a cestovních tipů o této exotické zemi. „Ukážeme si, jak lze tuto zemi poznat a zažít pěšky, ze sedla kola i na poznávací cestě,“ přibližuje obsah přednášky RNDr. Miloš Podpěra, ředitel CK China Tours. Svým posluchačům představí například unikátní rýžové terasy, aktivní vulkány i nejmenší opičku na světě či delfíny v korálovém moři.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz