Janáčkův máj

Moravskoslezský


Další charitativní obchůdek ADRA čeká na nové zákazníky !

– DC ADRA

Frýdecko-místecké dobrovolnické centrum ADRA otevře 1. března, v ul. Slezská 31/51 (za malým obchodním střediskem Tesco, ve směru jízdy na obec Dobrá) další z charitativních obchůdků. 

Smyslem dobročinných obchůdků je nabídnout za výrazně nízké ceny pestré oblečení, rozmanité doplňky, hračky a dárkové předměty, které už někde dosloužily a jinde najdou svého nositele a spotřebitele.  Humanitární organizace ADRA, která již od podzimu 2010 tímto způsobem provozuje prodej darovaných věcí, usiluje o prodloužení životnosti předmětů, které lidé darují.  Přidanou hodnotou je příjem z prodeje, který přináší lokálnímu dobrovolnickému centru finanční zdroje, které lze proměnit v příspěvek na podporu organizace dobrovolnictví v regionu.  Krédem nového obchůdku je vřelá atmosféra a sympatická obsluha, jelikož tu zajistí zejména dobrovolníci, kteří se činnosti v obchůdku věnuji dobrovolně a s láskou.

Pro občany Frýdku-Místku se kromě možnosti levného nákupu nabízí také smysluplná příležitost, kde mohou věnovat nepotřebné ošacení, a to během otevírací doby od pondělí do pátku, od 10:00 do 17:00 hodin. 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz