Janáčkův máj

Moravskoslezský


Ruce na prsa v Avion Shopping Park Ostrava

 Možnost naučit se samovyšetření prsu budou mít od úterý 8. října ženy a dívky v obchodním centru Avion Shopping Park v Ostrava. V rámci preventivní kampaně Dialogu Jessenius Ruce na prsa zde bude oficiálně otevřený edukativní stánek, na kterém si ženy na speciálním fantomu mohou vyzkoušet nejen, jak se samovyšetření provádí, ale také jak poznat, když se v prsu nachází něco, co tam nepatří.

Každá z dívek a žen, které stánek během jeho třináctidenního působení v ostravském Avionu navštíví, obdrží navíc kromě užitečných a praktických rad, také bonus v podobě slevových kupónů do vybraných obchodů.

V obchodním centru Avion Shopping Park bude stánek umístěný v prostorách u prodejny Douglas denně od 11. do 19. hodin (v pátek a v sobotu od 10. do 21. hodin), a to až do 20. října.

Kromě edukace v rámci obchodního centra však projekt Ruce na prsa představil také 7.října v Tělocvičné jednotě Sokol Moravská Ostrava, kde proběhl speciální seminář na téma samovyšetření a prevence rakoviny prsu.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz