Janáčkův máj

Moravskoslezský


Muzikál divadla Broadway poprvé v Ostravě

Téměř dvě hodiny nepřetržité zábavy nabízí nejnovější muzikál režiséra Filipa Renče Andílci za školou, který ve středu 27. února od 18 hodin uvede Dům kultury města Ostravy.

Od premiéry muzikálu v divadle Broadway uplynuly teprve dva měsíce, takže se Ostravané mohou těšit na opravdovou novinku, aniž by za ní museli cestovat do Prahy, jako tomu bylo v minulosti například u muzikálů Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika, Mona Lisa nebo Kat Mydlář - všechny z produkce renomované společnosti Cleopatra Musical.

Pod Andílky za školou se kromě režiséra Filipa Renče podepsali i další tvůrci zvučných jmen. Skladatel Michal David a textař Lou Fanánek Hagen nabili muzikál hitovými písněmi, scénárista Jan Hlaváč jej pak prošpikoval komickými situacemi ze školního prostředí. Hvězdné je i pěvecké obsazení: v hlavních rolích humorného příběhu vystupují kromě populární dívčí skupiny 5Angels také muzikálové stálice, jako jsou Josef Vojtek, Linda Finková, Sabina Laurinová, Bohuš Josef nebo Filip Antonio.

Předprodej vstupenek na historicky první hostování divadla Broadway v moravskoslezské metropoli byl v Domě kultury města Ostravy již zahájen, a dlužno dodat, že vstupenky rychle mizí.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz