Janáčkův máj

Moravskoslezský


Mimořádná nabídka pro živnostníky - celostránkový rozhovor za 300 Kč

– Outsourcingová profesionální redakce a Marketingové komunikace

Vážení živnostníci,

využijte nabídku originální prezentace vaší firmy na regionálních stránkách www.regionbook.com včetně zřízení vašeho profilu. Se svými zákazníky budete moci lépe komunikovat a pravidelně jim sdělovat, jaké novinky jim nabízíte.

Protože redakce Solokapr rozšiřuje nabídku, připravuje prázdninovou akci: Profesionální rozhovor za pouhých 300 Kč.

Využijte zaváděcí cenu a získejte text zpracovaný profesionálem – marketérem.

Náš redaktor s vámi udělá interview o vaší práci, o tom, co nabízíte klientům, co umíte a v čem jste třeba lepší než konkurence. Tento originální způsob reklamy v rozsahu A4 vám zdarma umístíme www.regionbook.com, ojedinělém a novém prostoru, kde mohou obyvatelé města bezplatně přispívat a zároveň získávat důležité informace o dění ve svém regionu.

Rozhovor můžete využít na svých webových stránkách nebo ho dále zveřejňovat jako originální prezentaci své firmy nebo sami sebe.

Máte-li zájem o rozhovor, kontaktujte redakci Solokapr prostřednictvím adresy anezka.bohusova@solokapr.cz, případně volejte na číslo: +420 777 061 117

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz