Janáčkův máj

Moravskoslezský


Kariéra PLUS se Skupinou ČEZ

Naposledy upraveno: 12.03.2013 14:23
na stánku bylo veselo a také plno zájem měla i televize

Kariéra PLUS veletrh pracovních příležitostí s odborným doprovodným programem se letos uskutečnil 12. března opět na půdě Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava. Skupina ČEZ byla opět hlavním partnerem akce a také aktivním účastníkem.

 

 

Je to užitečný projekt pro studenty, absolventy, vědecké pracovníky i firmy. O prospěšnosti akce hovoří i každoroční účast okolo stovky společností a několika tisíc návštěvníků. Prezentace firem probíhala na stáncích a v přednáškovém sále, kde měly v průběhu dne čtvrt hodinové prezentace. Odborný doprovodný program tvořily přednášky odborníků jako je psychiatr Pavel Prunner s tématem Psychologické aspekty vyjednávání o zaměstnání, expertka přes rovné příležitosti Petra Havlíková (Diskriminace na trhu práce a jak se jí bránit) nebo lektor Vlastík Holčák, který přednášel na téma Motivace – Sebedůvěra – Úspěch.

„Na zdejší veletrh jezdíme pravidelně,“ říká Pavel Puff manažer útvaru strategický nábor Skupiny ČEZ a vysvětluje: „ Potřeba technicky vzdělaných lidí je v naší společnosti veliká, jen loni jsme zaměstnali na 250 vysokoškoláků včetně absolventů bez praxe. Proto jsme také partnerem řady středních a vysokých škol, VŠB-TU je samozřejmě mezi nimi.“

 

Studenti si zde mohli domluvit téma své bakalářské nebo diplomové práce či brigádu. Absolventi pak mohli získat zaměstnání. Firmy měly šanci oslovit a získat nové zaměstnance, či navázat spolupráci s vědeckými pracovníky.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz