Janáčkův máj

Moravskoslezský


AHOL – Střední odborná škola získala významné ocenění

– AHOL - SOŠ

AHOL – Střední odborná škola, s.r.o. získala ocenění Za dlouholetý přínos k rozvoji Moravskoslezského kraje v kategorii vzdělávací instituce a výzkumné organizace. Cenu již patnáctým rokem uděluje Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje společně s Krajskou hospodářskou komorou a klade si tak za cíl upozornit na instituce, jež se nejvíce zasloužily o rozvoj kraje.

Ocenění je předáváno u příležitosti vánočního koncertu „Region pro sebe“, který se letos konal 26. listopadu Mamaison Businness & Congres Hotel Imperial Ostrava. Slavnostním galavečerem provázela paní Monika Žídková, o kulturní program se postarali mladí ostravští umělci a spolu s nimi především hlavní hvězda večera, paní Marta Kubišová.

Cenu jménem celé školy převzala její ředitelka, ing. Radmila Sosnová.; jak ale zdůraznila ve svém projevu, AHOL – Střední odborná škola vnímá ocenění především jako velký závazek do budoucna.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz