Janáčkův máj

Moravskoslezský


Odložte své muže do pánského koutku a vyražte na nákupy!

 

Předvánoční nákupy jsou pro mnohé muže noční můrou, proto se ostravský Avion Shopping Park rozhodl nakupování pánům zpříjemnit… Od pondělí 10. až do 23. prosince mohou všichni muži nad 18 let doslova utéct od nakupovacích povinností do pánského koutku, který je přímo v obchodním centru! Ten je otevřen denně od 10 do 20 hodin a nachází se v 1. poschodí obchodní galerie nad prodejnou Douglas (lze sem vyjet výtahem přímo z podzemních garáží). Na pány zde čeká příjemně vybavený koutek s pohodlnými křesly, denním tiskem, nejrůznějšími časopisy i internetovým wifi připojením. A aby pohoda byla dokonalá, nechybí zde ani televize pro sledování nejrůznějších sportovních přenosů a ti aktivnější si mohou „zasportovat“ u dřevěných stolních her Weykick, případně využít golfový trenažér nebo pingpongový stůl. Dobrá káva, čaj a jiné občerstvení je samozřejmostí. Až do Vánoc budou navíc pány bavit také moderátoři rádia Orion a na řadu přijdou i soutěže o zajímavé ceny. Muži si tak letošní předvánoční nákupy v Avionu doslova užijí!

 


Komentáře

  • Kateřina Piechowicz : No to je fakt něco! Dlouho jsem se tak nezasmála. Tohle rozhodně stojí za nějakou hlubší sondu. Vynikající nápad! :)


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz