Janáčkův máj

Moravskoslezský


Vyhrajte víkend za 500 Eur

– redakce Solokapr
Naposledy upraveno: 09.03.2012 09:40

Soutěžte o prodloužený víkendový pobyt v Rakouském Štajersku. Ubytování a snídaně zdarma. Pro dva dospělé a dvě děti do 12 let.

Propozice soutěže: Zažijte výlet na selském dvoře v Rakousku. Rodinná dovolenka ve stylu „Urlaub am Bauernhof“ nabízí hostům vesnický zážitek jako alternatívu k velkým hotelům.
 
Otázka
Jaký symbol namísto hvězdiček používají stavení sedláků pro označení kvality?
Odpověď najdete na www.agroturistika-v-rakousku.cz.

Je to:
A: smajlík
B: trojúhelník
C: květ

Odpovědi zasílejte na: info@regionbook.com do 25. března 2012.


Další Informace


Opravdový výlet na selský dvůr (Urlaub am Bauernhof) v Rakousku

Srdečně vás vítáme ve světě venkovanů. Urlaub am Bauernhof je poslem ven-kovského světa. V 2 800 selských dvorech v Rakousku se výletníci mohou inten-zivně podílet na životě vesnických obyvatel.

Dovolená v stylu Urlaub am Bauernhof  nabízí hostům neobyčejný „vesnický“ zážitek. Venkovské domy jsou často velmi staré, ale vybavené útulnými pokoji, velkorysými vý-letními byty, nebo zrekonstruované do modernější podoby.
Hosté mají možnost poznat kraj i lidi, jejich zvyky, zajímavé turistické cíle, památky a zasportovat si. Vždyť Rakousko je krajinou stvořenou na aktivity v přírodě – vycházky, horolezectví, cykloturistika, lyžování, vytrvalostní běh a mnoho dalších sportů.

Velká pohostinnost a rodinná atmosféra

Jednotlivé dvory jsou jako členové „Urlaub am Bauernhof“ otestovány na kvalitu a namís-to hvězdiček jsou označovány květy. Dva označují velmi jednoduchý a cenově výhodný selský dvůr, u čtyř mohou návštěvníci očekávat širokou nabídku z různých oblastí jako sport, wellnes nebo stravu. Všechny selské dvory mají společnou idylickou polohu v nejkrásnějších oblastech Rakouska. Mají mnoho zvířat, nabízejí pochoutky z vlastního hospodářství, jsou pohostinné, všechny hosty vítají s otevřeným srdcem.

Selské dvory představují ideální alternativu k velkým hotelům nebo malým penzionům.  Z blízkého kontaktu s hostitelem se často už v prvních dnech vyvine přátelství: hlavně děti se cítí zvlášť příjemně v domácí atmosféře. Celý den je na dvoře co vidět a dělat. Dospělí mohou přiložit ruku k dílu při práci ve stáji nebo na poli a naplno se tak ponořit do venkovského života.

Výlet jako ušitý: jedinečná nabídka selských dvorů

Mnoho selských dvorů má v nabídce uvedeno hlavní zaměření a mohou tak ještě lépe splnit potřeby různých cílových skupin: například dětské selské dvory s různými výhodami pro celou rodinu, bio, bylinkové, zaměřené na wellnes, nebo jízdu na koni, bezbariérové selské dvory pro tělesně hendikepované nebo seniory. Vaše bezstarostné dny dovolené můžete strávit i na vycházkových, kulinářských i vinných selských dvorech.

Informace o dovolené na selském dvoře a možnost získání katalogu, jako i výběr nespo-četného množství nabídek a online rezervace, to všechno je k dispozici na nové stránce: www.agroturistika-v-rakousku.cz 

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz