Janáčkův máj

Moravskoslezský


Co se v mládí naučíš, v dospělosti jako když najdeš

Myslím, že toto pravidlo bez výhrady platí i u nás v Klubu Nezbeda. Potvrdit mi jej můžou ti, kteří do něj začali chodit před více než 10 lety, dnes už jsou dospělí a mají své rodiny. Z jejich vzpomínání se dovídám, že se zde mnohému naučili a že právě v klubu při některé z činností dostali pro ně důležitý podnět či impuls do života.

Podpora dovedností, kreativity a originality u dětí a mladých lidí patří stále k prioritám a cílům klubu. Již delší dobu je mezi dětmi a mládeží – zejména děvčaty – zájem o šití. Jednak si chtějí vyrábět nové věci (tašky, jednoduché oblečení, kostýmy, bytové doplňky, koláže, obrázky z textilu apod.) nebo přicházejí s prosbou o radu při opravě zakoupených oděvů. Přímo v klubu také potřebujeme občas zhotovit látkové kulisy pro různá vystoupení. Materiálu – tedy textilu, máme dostatek. Chybí nám však ŠICÍ STROJ. Vyzkoušeli jsme již různé možnosti jak jej sehnat (inzeráty, poptávkou u svých známých a kolegů v práci apod.). Bohužel byl nám nabídnut jen starý šlapací stroj, který by zabíral hodně místa. Proto zkoušíme informovat případné „dárce“ touto formou.

Zájem bychom měli o: funkční elektrický kufříkový šicí stroj s příslušenstvím (náhradní patky, člunek, kabel a pedál, návod) – vzhledem k naší finanční situaci ZDARMA.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz