Janáčkův máj

Moravskoslezský


Pavel Pabjan znovu v AHOL GALLERY

– AHOL - SOŠ
Pozvánka na výstavu

Na konci února 2013 se už podruhé do AHOL GALLERY vrací fotograf Pavel Pabjan. Po loňské výstavě, kde objektivem zachytil dojmy z několika let strávených v Irsku, se jeho tématem stává Ostrava. Ostrava, kterou má podle svých slov rád „takovým tím zvláštním způsobem, jakým máte rádi třeba nezvedeného mladšího sourozence. Občas vás vytočí do běla, občas byste ho nejradši zmydlili do krychle, ale jinak na něj nedáte dopustit a do krve ho budete bránit, bude-li třeba… vždyť je to přece rodina! S Ostravou je to totéž… Vždyť je to přece Ostrava!“

Vernisáž výstavy, která nese příznačně název „Naša Ostrava“,  se uskuteční 26. 2. 2013 v 16. 30 a fotografie, odrážející autorovo roční hledání mnoha různorodých tváří města, si můžete prohlédnout v budově AHOL – SOŠ na nám. Jiřího z Poděbrad v Ostravě – Vítkovicích do konce března. Jsou tentokrát černobílé, ale Ostrava na nich zachycená rozhodně černobílá není.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz