Janáčkův máj

Moravskoslezský


Téměř šedesát klubů a organizací se představí o víkendu v Avionu...

 Díky doslova enormnímu zájmu klubů a organizací o již pátý ročník veletrhu zájmových kroužků zažije Ostrava o tomto víkendu zřejmě největší náborovou akci s nejširší nabídkou volnočasových aktivit pod jednou střechou! V galerii ostravského obchodního domu Avion Shopping Park se totiž v  sobotu 7. září a v neděli 8. září  představí téměř šest desítek nejrůznějších klubů a organizací, od sportovních přes technické a vzdělávací až po taneční, pěvecké, dramatické a jiné. „Účelem veletrhu zájmových kroužků, který se těší rok od roku větší oblibě, je představit komplexní nabídku volnočasových aktivit pro děti i dospělé v našem městě,“ vysvětluje Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě. Návštěvníci tak získají na jednom místě maximální množství informací o volnočasových aktivitách v Ostravě a okolí, o cenách i o úspěších jednotlivých klubů. ,,Chceme tímto pomoci organizacím a klubům s propagací jejich náborů. I proto je od samého začátku účast na tomto veletrhu pro všechny vystavovatele bezplatná. Kluby, které mají zájem, mohou navíc předvést své aktivity v rámci odpoledního programu na podiu," dodává Kateřina Ježková, podle níž je více než důležité podporovat zájmovou činnost dětí i teenagerů.

            Veletrh volnočasových aktivit, který je každoročně spojen s počátkem školního roku, letos proběhne ve dnech 7. a 8. září od 10 do 18 hodin, odpolední program na podiu, které bude umístěno poblíž vchodu z ulice Výškovické, bude zahájen vždy ve 14 hodin. O čtrnáct dní později chystá Avion Shopping Park otevření nové středové části obchodního centra, která v uplynulém roce a půl prošla celkovou modernizací v hodnotě jedné miliardy korun. Od čtvrtku 19. 9. až do neděle 22. 9. se návštěvníci mohou těšit na bohatý program.


Seznam účastníků k 31.8.2013:

1.Letka Sokol Ostrava - Poruba; 1. MVIL Ostrava; 1. SC WOOW Vítkovice; Akcent Ostrava; BabyFit o.s.; Basketbalový klub NH Ostrava a.s.;  Beat Up Ostrava; Butterfly Ostrava; Český svaz Watejitsu dó a bojových umění; Dětské sborové studio Ostrava-Jih; DIDEDANCE - taneční studio; DOJO - RYU SHOTOKAN; Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba; Dům kultury Akord Ostrava; FBC Remedicum Ostrava; Golf Club Ostrava; Gymnastický klub Vítkovice; HC RT TORAX Poruba; HC VÍTKOVICE STEEL; Jazyková škola Helen Doron Early English; Jazyková škola Hello; KA1SPORT TEAM OSTRAVA; Kulturní centrum Poruba; Kulturní zařízení Ostrava jih;  Pop Academy; RESPECT dance crew (RDC studio); Rodinné a komunitní centrum Chaloupka o. s.; ROOTS Company Ostrava (TS Mládí); Shotokan Karate Klub Attfis Ostrava;1. Judo Club Baník Ostrava; Wattsenglish Ostrava - Anglicko-česká školka; SK Aerobic studio Ivy Mojžíškové;;SK FIT FUN Ostrava;Skautské středisko "Modrý šíp";;Skautské středisko "Osmačtyřicítka";;Sport Club Metalurg; Sportsteam STARS Ostrava o. s.; Středisko volného času Korunka; Středisko volného času Moravská Ostrava - Ostrčilova; Středisko volného času Ostrava-Zábřeh příspěvková organizace; Swanky o.s.; Taneční studio Fiesta Dance Ostrava; Teburg; TJ Gymnázium Hladnov; TJ Ostrava KST - oddíl stolního tenisu; TJ Sokol Hrabůvka, oddíl házené; TJ Sokol Mor. Ostrava; TK Katlen Ostrava; TK Trend; TOM BVÚ - Centr. pro volný čas a pomoc mládeži o.s.; TŠ ŠTEFI; Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava; VZP - Všeobecná zdravotní pojišťovna;


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz