Janáčkův máj

Zlínský


ČPZP přispívá mužům na účast u porodu i na léčbu intimních problémů

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se v rámci svých preventivních programů zaměřuje i na řešení intimních potíží svých pojištěnců. Mužům totiž přispívá na léčbu erektilní dysfunkce částkou 500 korun. ČPZP tento příspěvek nabízí jako jediná pojišťovna na našem trhu.

Problémy s erekcí se týkají dle odborných odhadů celkem vysokého procenta populace, do ordinace praktického lékaře ovšem kvůli studu zavítá jen malá část všech postižených. „Všeobecně platí, že muži o svých zdravotních problémech nechtějí mluvit, tím spíše, když se problém týká tak citlivé oblasti. Proto jsme se rozhodli, že se pokusíme prolomit toto tabu a nabídneme mužům pomoc při řešení jejich intimních problémů,“ řekla při představení příspěvku mluvčí ČPZP Elenka Mazurová.

Problémy s erekcí není podle oslovených odborníků radno dlouhodobě podceňovat. Nejenže může přecházení těchto obtíží vést k rozvoji závažných onemocnění, ale především má tato porucha negativní dopad na psychiku a poškozuje partnerské soužití. Lékaři dodávají, že léčba je často velmi jednoduchá a lze ji řešit medikamenty. „Příspěvek se týká léků obsahující léčivou látku Avanafil, Sildenafil, Tadafil nebo Varnedafil. Všechny jsou dostupné pouze na lékařský předpis,“ dodává Elenka Mazurová.

Otec u porodu

Příspěvek na léčbu erektilní dysfunkce ČPZP nabízí v rámci programu Balíček Muž, kde lze čerpat rovněž příspěvek na úhradu poplatku za účast otce u porodu, který je v některých zdravotnických zařízeních účtován jako vícenáklad. „Účast tatínků u porodu je stále populárnější, mnohé však odrazuje nemocniční poplatek. Rozhodli jsme se našim pojištěncům vyjít vstříc a tento náklad proplatit až do výše 500 korun,“ uzavírá mluvčí ČPZP a dodává, že loni s pomocí tohoto příspěvku byly při narození svého dítěte více než čtyři stovky mužů, pojištěných u České průmyslové zdravotní pojišťovny.

K proplacení poplatku za účast otce u porodu je potřeba předložit doklad o úhradě od poskytovatele zdravotních služeb. K čerpání příspěvku na léčbu erektilní dysfunkce je potřeba doklad z elektronické pokladny. V obou případech je nutné doložení čísla účtu, karty k účtu (nebo vytištěný výpis) a občanský průkaz.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou s více než 1,2 milionu pojištěnců a více než sto pobočkami po celé České republice.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz