Janáčkův máj

Moravskoslezský


Umělečtí favorité Ostravské univerzity se představí v Knihovně GVUO

Naposledy upraveno: 03.04.2012 17:47
Knihovna GVUO

Nadaní studenti, pedagogové, ale už i absolventi Fakulty umění Ostravské univerzity v Ostravě představí svá umělecká díla. Prezentace s názvem „Šest“ se uskuteční ve středu 4. dubna od 17 hodin v Knihovně GVUO v Galerii výtvarného umění.

 

Večerem, který si klade za cíl především seznámit širokou veřejnost s nově vznikajícím a mladým ostravským potenciálem, provede ostravský akademický malíř Daniel Balabán. Prezentace představí díla šesti autorů, a to Františka Balabána, Michaely Cascové, Hynka Chmelaře, Magdalény Tokarové, Petra Kusýna a Petra Mutina. Každý autor zde představí pět až deset svých děl a každé dílo doprovodí stručným komentářem, z toho jenom jedno dílo může představit detailněji.

Zajímavá bude také diskuze, která je naplánovaná tak, aby každý návštěvník, jenž se bude mít nač ptát, měl tu nejkonkrétnější otázku, protože celá diskuze potrvá jen pět minut. Vstup je zdarma a další prezentace se uskuteční 2. května 2012 v 17 hodin.

 

                                                             Foto: www.gvuo.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz