Janáčkův máj

Moravskoslezský


Pyžamovou párty v Domašově nad Bystřicí si užívaly děti z Klokánku

– předseda správní rady Studio STA
Naposledy upraveno: 09.02.2015 12:08

Skautskou základnu v Domašově nad Bystřicí v Olomouckém kraji, která se nachází v krásném přírodním prostředí navazující na přírodní park údolí řeky Bystřičky a na kraji vojenského prostoru Libavá, navštívily v sobotu 7. února 2015 od 13.30 hodin dvě desítky zájemců o hry a zábavu. Se všemi si užít příjemné odpoledne přišly i děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek z Olomouce. „Z Klokánku za námi zavítalo třináct dětí a jejich tři tety,“ na úvod přiblížila hlavní pořadatelka Vladimíra Navrátilová.

Pyžamová párty započala slavnostním přivítáním, vzájemným seznamováním se a poté následovaly soutěžní hry o zajímavé ceny. Děti například podlézaly lano, soutěžily ve slepé bábě, závodily v jednotlivcích, ale i ve skupinách. Čekala je také taneční soutěž. „Tancovali po dvojicích na hudebních podložkách a vyhlásili jsme i absolutního vítěze, kterým se stal Martin. Novou taneční soutěž si mohou děti vyzkoušet na další připravované akci, která se uskuteční v dubnu,“ pokračovala Navrátilová.

Pořadatelé si zároveň pro děti připravili nealkoholické koktejly a vyhlásili i „Miss pyžamo 2015“ a „Super tanečníka 2015“. „Tvorba různobarevných koktejlů s ovocem velmi děti zaujala, proto na příště už připravujeme program, kde si mohou namíchat svůj vlastní koktejl,“ dodala hlavní pořadatelka.

Únorová zábavná akce nebyla poslední letošní událostí na Skautské základně v Domašově nad Bystřicí. Pořadatelský tým už nyní pomalu připravuje další víkendové radovánky, které tentokrát budou zaměřeny na začarovaný pohádkový les.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz