Janáčkův máj

Moravskoslezský


Originální velikonoční výzdoba na Frýdeckém zámku. V hypermarketech ji nekoupíte.

Naposledy upraveno: 30.03.2012 15:05

Co by se stalo, kdyby letos neproběhl velikonoční jarmark ve Frýdku? Neměli byste možnost strávit příjemné odpoledne. A neměli byste ani možnost pořídit si netradiční velikonoční výzdobu, kterou nikde v obchodě nekoupíte. Máme pro vás ale dobrou zprávu. Velikonoční jarmark bude. Na zámku ve Frýdku tuto neděli 1. dubna od 9 do 16 hod.

Budete si tam moci pořídit košíky z papíru, velikonoční zajíčky, dekoraci z vodního skla, šité hračky, zápichy, patschworková vajíčka. A kdo je pro vás vyrobil? Lidé s psychickým onemocněním a lehce mentálním postižením, zkrátka všichni ti, kteří tráví svůj čas v Denním centru Maják - Charity Frýdek-Místek. Denní centrum nabízí pracovní terapie, sociálně terapeutickou činnost, cvičení a relaxaci, výlety, kulturní akce, hry, vaření, individuální výuku na PC, pomoc při uplatňování práv, zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, poskytovuje krizovou intervenci.

Na jarmark se můžete přijít jen podívat. Pokud si třeba i něco koupíte, podpoříte tak aktivity Denního centra Maják a budete mít doma to co, nikdo jiný nemá.

Těšíme se na Vás.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz