Janáčkův máj

Praha


Czech Design Week je v plném proudu

Naposledy upraveno: 12.11.2015 15:13

Týden českého designu začal. Ve dnech 9. až 15. listopadu od 10.00 do 21.00 hodin můžete navštívit prodejní přehlídku nového českého tvůrčího potenciálu, a to v jeho několika podobách a odvětvích. Mnoho přehlídkových projektů stojí až na pomezí designu a umění. Je proto zážitkem na Czech Design Week zavítat, nechat se inspirovat a něco Vám blízkého si třeba i odnést s sebou domů. 

Podzim s sebou nese vlnu novinek nejen v oblékání, ale i designu. Ve všech světových metropolích mají tu svou nejvyhlášenější po celém světě. V Česku bychom vybírali těžko tu NEJ. V podstatě jde o tvůrčí invenci po celý rok napříč celou republikou. Nehledě na to, že rok od roku se objevují nové.

Mezi nové právě patří Czech Desiign Week, kde organizátoři vybírali ze 160 přihlášených 50 účastníků přehlídky. Hlavním přehlídkovým dějištěm je Dům U Minuty na Staroměstském náměstí. Součástí je také světelná instalace Design Live v Pachtově Paláci v ulici Karolíny Světlé a výstava Pasty Onera v prostorách Galerie Mánes.

Ze zúčastněných zmiňujeme značku dětského oblečení Bim Bam Bum, nábytek Bohemia Design, ručně vyráběná nová Favorit kola, šperky Hany Koi, kolekci kabelek Geometris značky Franco Arazzi, architekturu uplatněnou ve šperku Adély Pečlové, lampy z kůže Martina Přibyla a mnoho dalšího.


Zdroj foto: Czech Design Week


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz