Janáčkův máj

Moravskoslezský


Provozní doba se na většině poboček ČPZP prodloužila

Pobočka ČPZP v Avion Shopping Parku je nejnavštěvovanější o víkendech

Provozní doba na většině poboček České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) se od začátku roku 2013 prodloužila. Třetí největší zdravotní pojišťovna v ČR tak vyšla vstříc svým klientům, kterých je nyní bezmála 1,2 milionu. V současné době pro ně ČPZP zajišťuje služby na 109 pobočkách napříč celou republikou. Prodlouženou pracovní dobu má 70 z nich, na 14 pobočkách byla navíc zrušena dřívější polední hodinová pauza.

 

„Důvodem sjednocení provozní doby na nejfrekventovanějších kontaktních místech je snaha rozšířit služby pro klienty, zvýšit dostupnost našich poboček a přizpůsobit se požadavkům klientů. Věříme, že ocení možnost vyřídit si své záležitosti na regionálních pobočkách i v době oběda,“ vysvětluje divizní ředitelka ČPZP Ing. Jana Karpetová.

 

Ze 109 poboček, které má ČPZP v rámci divizního uspořádání, je 13 poboček regionálních. Tyto regionální pobočky nyní mají otevřeno nepřetržitě v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 15.30 hodin a v pátek od 8 do 12 hodin, a to bez polední pauzy. „Polední přestávku jsme zrušili i na pobočce v Praze. Dalších 95 poboček má nadále hodinovou přestávku v době od 12 do 13 hodin a každý pátek zavřeno,“ upřesňuje divizní ředitelka Ing. Jana Karpetová.

 

ČPZP má v současné době regionální pobočky v Ostravě-Vítkovicích, Opavě, Třinci, Zlíně, České Lípě, Plzni, Kladně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Jihlavě, Brně, Olomouci a Prostějově. Pod tyto regionální pobočky spadají další menší pobočky v daném regionu. Část z nich má otevřeno jeden až tři dny v týdnu.

 

Vstřícná provozní doba zůstala zachována na pobočce, kterou ČPZP provozuje od prosince 2009 v ostravském Shopping Parku Avion a která je klientům otevřená denně od 10 do 21 hodin včetně sobot a nedělí. Návštěvnost této pobočky bývá největší právě o víkendech.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz