Janáčkův máj

Moravskoslezský


Klienti ČPZP z oblastí postižených záplavami mohou využít příspěvku z trvalé nabídky až 1500 Kč na očkování proti žloutence

Pojištěnci ČPZP z oblastí zasažených povodní, kteří mají obavy z šíření infekčních chorob, mohou využít stálou nabídku příspěvku na očkování, například proti žloutence typu A. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) již na začátku letošního roku zvýšila částku na nejčerpanější preventivní programy, kam patří i Balíček Očkování. Dětem i dospělým tak třetí největší zdravotní pojišťovna v Česku uhradí až 1500 Kč na jakékoli očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

 

„Příspěvek na jakékoli očkování nehrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění lze čerpat bez jakýchkoliv dalších limitů, vztahujícím se ke konkrétním vakcínám, jak tomu bývá u jiných zdravotních pojišťoven,“ potvrzuje vedoucí oddělení programů ČPZP Ing. Radim Krčmář.  Proti žloutence typu A se používá například vakcína Havrix, průměrná aktuální cena v lékárně je 900 Kč pro děti a 1160 Kč pro dospělé na jednu dávku.

 

Kvůli povodním je od pondělka až do odvolání uzavřena pobočka ČPZP v Kralupech nad Vltavou. Ostatních 108 poboček České průmyslové zdravotní pojišťovny funguje v běžném provozu.

 

Informace o pobočkách stejně jako podrobný výčet nabídky programů a jejich čerpání jsou k dispozici na www.cpzp.cz.

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě je třetí největší zdravotní pojišťovnou v ČR. Loni v říjnu se spojila se Zdravotní pojišťovnou METAL-ALIANCE, od níž převzala klienty, pobočky a zaměstnance. ČPZP má nyní téměř 1,2 milionu pojištěnců.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz