Janáčkův máj

Moravskoslezský


Autogramiáda Mandrage a NoName v ostravském Avionu!

 

Již v sobotu 17. listopadu proběhne v ostravské ČEZ Aréně první ze tří Megakoncertů rádia Čas! Druhý proběhne 1. prosince na brněnském Výstavišti a poslední o týden později ve Zlíně. Ostravští fanoušci se tak jako první mohou těšit na takové hvězdy jako je Miroslav Žbirka, Petra Janů, Lenka Filipová, Mandrage, NoName nebo Pavol Habera s hity skupiny Team. A nejen to!

 

V sobotu od 12.15 do 13.45 hod. bude v Avion Shopping Parku v Ostravě probíhat autogramiáda hvězd Megakoncertu rádia Čas! Jako první dorazí hned od 12.15 NoName, kterou vystřídá skupina Mandrage a možná dorazí i další účastníci koncertu. Nechte se překvapit. Autogramiáda proběhne v obchodní galerii u vchodu z ulice Výškovické (naproti obchodní jednotce A3 Sport, blízko výtahu do podzemních garáží).

Ostravský Megakoncert pro všechny bezva lidi, kterým moravská sekce rádia Čas  každoročně slaví své narozeniny (letos již čtrnácté), bude zahájen v 17 hodin. Průvodcem bude známý komik Lukáš Pavlásek, jenž je známý zejména z pořadu Na stojáka, a na koncertu  vstoupí i jeden host na přání posluchačů.

Letos se navíc může stát hvězdou oslavy, na níž přijdou tisíce lidí, kdokoli z diváků. Akce je totiž obohacena o soutěž: „Na akci i domů Vás jako VIP přiveze řidič, dostanete se do zákulisí hvězdám na dosah, užijete si hvězdný raut a budete zaplaveni exkluzivními zážitky,“ popisuje Radio Čas cenu pro vítěze. Do soutěže se lze zapojit zasláním SMS.

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz