Janáčkův máj

Moravskoslezský


V lednu se poprvé v sezóně představí hudební mládí

Marie Korpasová

Cyklus čtyř koncertů Jeunesses musicales neboli Hudební mládí bude zahájen 17. ledna 2013 v 18 hodin bude ve společenském sále Domu kultury města Ostravy. Vůbec poprvé v dosavadní historii této koncertní řady Janáčkovy filharmonie se jeden z mladých začínajících hudebníků nepředstaví na pódiu osobně, ale prostřednictvím své skladby. Koncert totiž otevře Irský tanec Jakuba Pachola, studenta Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě.  Dalšími aktéry pak budou houslisté Ondřej Papež a Marie Korpasová, klavíristka Lucie Langerová a zpěvačka Vendula Stískalová-Černá. Za dirigentským pultem stane rovně zástupce mladé generace Lukáš Pohůnek. Vstupenky na koncert, který je dramaturgicky velmi pestře poskládán ze skladeb Haydna, Saraseteho, Wieniawského, Dvořáka a Čajkovského, jsou v prodeji v pokladně DKMO nebo v pobočkách Ostravského informačního servisu.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz