Janáčkův máj

Zlínský


ČPZP opět posiluje zdraví svých malých pojištěnců multivitaminy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) i v letošním roce vydává zdarma pro své pojištěnce ve věku od 3 do 15 let multivitaminy Marťánky, které podporují správnou funkci imunitního systému. Zájem o ně je tradičně veliký, v roce 2012 se multivitaminy dostaly k rekordnímu počtu více než 53 tisíc dětí, které jsou registrované u třetí největší zdravotní pojišťovny v ČR. Distribuce Marťánků probíhá na všech pobočkách ČPZP, a to až do konce letošního roku.

„Oblíbené multivitaminy s minerály se dostávají našim malým pojištěncům pravidelně na podzim, tedy v období zvýšeného výskytu viróz, chřipek a nachlazení. ČPZP se takto dlouhodobě snaží zvyšovat odolnost dětí proti nemocem. Jsme rádi, že i rodiče myslí na zdraví svých potomků a vitaminy si pro ně vyzvedávají na našich pobočkách,“ konstatuje obchodní ředitel ČPZP Ing. Vladimír Matta.

Výdej multivitaminů na všech více než sto pobočkách ČPZP začal 1. října 2013 a potrvá do konce prosince. „Rodiče si mohou multivitaminy vyzvednout na kterékoli pobočce, ve kterémkoli městě, místo registrace není rozhodující. Naše pobočky jsou dostatečně zásobeny tak, aby byla pokryta poptávka. V letošním roce jsou nově vydávány Marťánky s imunaktivem s příchutí pomerančů, zatímco v předcházejících letech děti dostávaly jahodovou příchuť,“ upřesňuje Ing. Radim Krčmář, který je vedoucím oddělení programů ČPZP.

Každé dítě ve věku od 3 do 15 let včetně registrované u pojišťovny s kódem 205 má nárok na dvě balení multivitaminů, každé s 30 tabletami. V roce 2011 vydala ČPZP celkem 85 216 balení, vloni to bylo již 106 224 kusů. Marťánky tak předloni dostalo 42 608 dětí, o rok později pak 53 112 dětí. V letošním roce bylo zatím vydáno téměř 50 tisíc balení, což znamená, že Marťánky už má doma na 25 tisíc malých pojištěnců ČPZP.

ČPZP je počtem téměř 1,2 milionu klientů třetím nejvýznamnějším subjektem mezi zdravotními pojišťovnami v České republice. Na území celé republiky má přibližně sto poboček.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz