Janáčkův máj

Zlínský


ZLATÉ JABLKO SPUSTILO NOVÝ WEB I MOBILNÍ APLIKACI

 Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko slaví v těchto dnech 6. výročí od svého otevření. Jako každý rok, i letos připravilo pro své zákazníky narozeninové překvapení. Do sedmého roku fungování totiž vstupuje se zbrusu novým webem a mobilní aplikací pro platformy IOS a Android.

Nový, moderní a nadčasový web byl ušitý na míru přímo našemu obchodnímu centru, “ uvádí ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl a doplňuje: „jeho prostřednictvím chceme přinést zákazníkům přehledné strukturované informace cílené na jejich individuální potřeby a nákupní preference.“

Responsivní web spustilo Zlaté jablko už v průběhu měsíce dubna a v těchto dnech jej doplnilo i o první verzi speciální mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na webu www.zlatejablko.cz, prostřednictvím QR kódu, v Apple App Store nebo v obchodě Google Play. Aplikace nabízí zákazníkům rychlý a pohodlný přístup k informacím o dění v centru, přináší aktuální akce a výhodné nabídky obchodníků i přehled o volné kapacitě parkovacího domu nebo programu filmových představení v multikině, na které je možné si on line zakoupit vstupenky.

Aplikace umí díky push zprávám upozorňovat uživatele mobilního telefonu na marketingové akce jednotlivých prodejen, takže zákazníci mají okamžitě informace o aktuálních nabídkách, které by si rozhodně neměli nechat ujít,“ dodává Jiří Kratochvíl.

Stejně jako na novém webu i v aplikaci mohou získat příznivci aktuálních trendů žhavé novinky z módního světa díky novému fashion blogu Zlatého jablka.


Více informací na www.zlatejablko.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz