Janáčkův máj

Zlínský


Kovárna VIVA podporuje zaměstnance ve snaze shodit přebytečná kila

 Originální projekt „Kilo za kilo“ odstartovala v září  společnost Kovárna VIVA a.s.. Snahu zaměstnanců snížit svoji hmotnost a udělat tak něco pro zdraví, se rozhodla podpořit dobrovolnou akcí s charitativním podtextem. Za každé shozené kilo věnuje zlínská průmyslová kovárna 100 Kč na dobročinné účely.

„Nápad zorganizovat podobnou akci vznikl na popud jednoho ze zaměstnanců, kterému lékař doporučil zredukovat hmotnost o 15 kilo. A aby v tom nebyl sám a abychom dali impuls i ostatním, kteří se s přebytky potýkají, rozhodli jsme se naše kolegy motivovat tímto způsobem,“ uvádí Zbyněk Rozsypal předseda představenstva Kovárny VIVA a.s., který sám chce taky nějakou stokorunou přispět.

Zaměstnanci mají možnost se průběžně převažovat na dvou místech v areálu firmy, kde jsou umístěné i archy s evidencí vývoje hmotnosti těch, kteří měli odvahu se do projektu - ať už pod svým jménem nebo přezdívkou -  zapojit.

Akce s výstižným názvem „Kilo za kilo“ začala 1.9. a zapojila se do ní zatím více jak čtyřicítka zaměstnanců. Ti mohou společně hubnout do 30. listopadu 2013. Výsledek jejich snažení i výše celkové částky, která bude věnována některé Dětskému domovu na Lazech, bude potom zveřejněna na začátku měsíce prosince.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz