Janáčkův máj

Plzeňský


Výstava projektu Poznej světové dědictví UNESCO zavítala do Plzně

Putovní fotografickou výstavu projektu Poznej světové dědictví UNESCO hostí až do 31. října E-centrum v Plzni. Výstava se zaměřuje na prohlubování obecného povědomí o památkách zařazených na seznam UNESCO, napomáhá tak k jejich ochraně a podporuje rozvoj udržitelného cestovního ruchu. Jedním z dlouhodobých partnerů výstavy je proto i renomovaná cestovní kancelář China Tours

Výstava nabídne 120 velkoformátových fotografií unikátů kulturního a přírodního dědictví, zařazených na seznam UNESCO, který pokrývá všechny světadíly kromě Antarktidy. Prostřednictvím výstavy se diváci budou moci seznámit v širších souvislostech s krásami rakouského Salcburku, Slovenska, Švýcarska, ale také například Číny nebo zemí jihovýchodní Asie. Vstup na výstavu je zdarma.

 

Více o výstavě na http://www.unesco-mediain.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz