Janáčkův máj

Praha


Legendární letní tábor se vrací. Je nejvyšší čas podat přihlášku

Zdroj: Pixabay.com

Do konce školního roku zbývají čtyři měsíce a s tím přichází otázka, jak strávit letní prázdniny. Pokud chcete, aby se vaše dítě zúčastnilo letního tábora, poohlédněte se po něm co možná nejdříve. Místa se totiž rychle začínají plnit. Kvalitní tábory nabízí například nejstarší a nejrozšířenější křesťanská mládežnická organizace YMCA. Uzávěrka přihlášek je do konce dubna.

Tábor YMCA – prostor pro Tebe na Sázavě u Soběšína, který se uskuteční od 1. do 8. července 2016, je pro všechny ve věku od 9 do 14 let. „V nezapomenutelném týdnu účastníci zažijí to nejlepší, co naše organizace nabízí – spoustu her, skauting, hudbu, tanec, divadlo, sport, výtvarné a další workshopy, ale hlavně společné zážitky a nová přátelství v bezpečném prostředí, kde se nikdo nemusí obávat být sám sebou. To vše s osobním přístupem vedoucích k účastníkům v prostředí, které je výjimečné svou atmosférou a historií,“ říká Vojtěch Rálek, generální sekretář YMCA v České republice.

Po celou dobu tábora YMCA bude kladen důraz na učení se vzájemné pomoci, sebereflexi, spolupráci, kamarádství, a to za souběžného rozvoje tří složek lidské osobnosti – ducha, duše a těla. 

Cena tábora činí 3 190 korun. Přihlášku je třeba podat do 30. dubna 2016.

YMCA pořádá v současnosti kolem 70 táborů ročně, a to po celém území České republiky. Každé sdružení YMCA organizuje tábory s nejrůznějším zaměřením. Od sportovně laděných, přes turistické a skautské, až po tábory s programem zaměřeným převážně výtvarně či hudebně. Také věkové rozpětí účastníků se může velmi lišit. 

Některá sdružení se věnují dětem i předškolního věku, jiné tábory jsou organizovány pro teenagery nebo pro mládež ve věku do 26 let s tím, že horní hranice může být i dále posunuta. Tábory mají přitom dlouhou tradici jak v České republice, tak zahraničí. Zde se jich účastnily i osobnosti jako Bono Vox z kapely U2.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz