Janáčkův máj

Moravskoslezský


V Olomouci se telefonovalo z mýdlové bubliny. Za hodinu účastníci show uskutečnili rekordních 435 telefonátů

Naposledy upraveno: 18.11.2013 10:13
šlo to i ve dvou V Olomouci byl v sobotu překonán světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině. Během jedné hodiny se podařilo bublinářskému rekordmanovi Matěji Kodešovi pomocí speciálního bublifuku uzavřít do bubliny celkem 435 telefonujících lidí.

Akce se uskutečnila v rámci regionální roadshow nového operátora Mobil od ČEZ. Olomoucký výsledek překonal o 94 lidí pražský rekord z 5. listopadu. Roadshow se v průběhu listopadu koná ve dvanácti okresních a krajských městech celé ČR. V každém z nich přitom dojde k pokusu o překonání stávajícího rekordu. Jeho předmětem je uzavřít do obří bubliny za jednu hodinu co nejvíce lidí, kteří telefonují z mobilního telefonu. Autorem je několikanásobný světový rekordman a profesionální bublinář Matěj Kodeš.

První světový rekord byl vytvořen 5. listopadu v Praze a byl zapsán do České knihy rekordů. „Bude velmi zajímavé sledovat, jak se k naší výzvě postaví ostatní města a jestli jejich obyvatelé najdou dostatek soutěživosti k tomu, aby rekord překonali,“ komentuje akci Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ.

Během vystoupení měli návštěvníci možnost vidět celou řadu kuriozit, jako například hranaté bubliny nebo bubliny naplněné kouřem. Účastníci si mohli na workshopu vyzkoušet, jak se s profesionálními bublinářskými nástroji pracuje. Akci dokumentoval profesionální fotograf. Návštěvníci si mohou kompletní fotogalerii prohlédnout na facebookovém profilu ČEZ lidem, odkud lze fotografie stahovat a sdílet je.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ nabízí jeden základní tarif „Platím, jak volám“ zcela bez poplatků s cenou 2,20 Kč za minutu, 1,20 Kč za SMS a 20 Kč za 50MB dat. K němu je možné aktivovat další hlasové a datové balíčky. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se sto volnými minutami. Hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč obsahuje dvě stě volných minut do všech sítí. Aktivace jakéhokoliv hlasového či datového balíčku automaticky znamená telefonování v síti ČEZ zcela zdarma. Datové balíčky buď „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat.

 

Stávající zákazníci ČEZ Prodej mají s Mobilem od ČEZ esemeskování v síti ČEZ zdarma. Mohou jím obdarovat i své tři rodinné příslušníky nebo přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení původního čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha s operátory, která je dovolatelná z Mobilu od ČEZ na čísle *84. Obsluhovat Mobil od ČEZ lze též na Zákaznické lince 840 840 840, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či přes internetovou samoobsluhu na www.cez.cz. Na všech těchto místech je možné si také Mobil od ČEZ zřídit.

 

Deset důvodů, proč si pořídit Mobil od ČEZ:

1)     Nabídka je pro všechny, nejen pro zákazníky ČEZ.

2)     Služby Mobilu od ČEZ jsou bez časových a finančních závazků.

3)     Mobil od ČEZ je bez skrytých poplatků.

4)     Neprovolané minuty z balíčků vám převedeme do dalšího období.

5)     Aktivace kteréhokoliv balíčku přináší volání v síti ČEZ zdarma.

6)     Zákazníci ČEZ Prodej automaticky získávají SMS v síti ČEZ zdarma i pro tři další jejich příbuzné, kamarády a známé v síti ČEZ.

7)     Služba Infolimit, která hlídá výdaje za mobilní služby, je zcela zdarma.

8)     Změny v nastavení služeb lze svobodně provádět každý měsíc zdarma.

9)     Hlasová samoobsluha Mobilu od ČEZ *84 je zdarma, včetně spojení
s operátorem.

10)  Široká síť kontaktních míst.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz