Janáčkův máj

Moravskoslezský


Rekordní návštěvnost v Avionu

 

Prosincová návštěvnost v Avion Shopping Parku v Ostravě, největším obchodním centru na severní Moravě, opět trhá rekordy. Jen v předposledním adventním týdnu sem zavítalo zhruba 270 tisíc lidí. „Nejfrekventovanějším dnem přitom byla sobota 14. prosince, kdy jen do severní části areálu přijelo 16 tisíc automobilů. Pro srovnání: běžná denní návštěvnost je 9500 aut. Obchodní centrum má jedno z největších parkovišť v regionu a nabízí přes 4 tisíce parkovacích míst. V celém areálu se pak během týdne vystřídalo zhruba 100 tisíc automobilů. V adventním čase jsme posílili také autobusovou linku číslo 65, aby se k nám pohodlně dostali i lidé přijíždějící MHD,“ dodává ředitelka Avionu Kateřina Ježková, podle níž bude velmi frekventovaný i celý tento týden, kdy zhruba 50 procent nájemců rozjíždí adventní slevy, a  také poslední víkend před Štědrým dnem. ,,Trend nakupování je již několik let stejný, lidé vyrážejí na vánoční nákupy na poslední chvíli. I letos se to mnohým díky předvánočním slevám vyplatí. Předpokládáme, že v prosinci se návštěvnost po dvou letech opět přiblíží magické hranici milionu lidí."

            A není se čemu divit. Ostravský Avion na podzim zahájil prodej ve zcela modernizované středové části, která se stala centrem módy, nabízí nejširší nabídku sportovních potřeb a má také nejvíce vánočních stromků na prodej. Ty zde prodává Baumax, který se specializuje na vánoční jedličky, ale nabízí samozřejmě i smrčky a borovice, a také IKEA. A kromě toho zde vládne naprosto úžasná vánoční atmosféra podpořená zcela novou vánoční výzdobou v hodnotě téměř čtyř milionů korun a také typickými rodinnými prvky, které návštěvníkům nabízí jen toto obchodní centrum. Po pohádkových čertech a ledních medvědech, kteří se tu před Vánocemi zabydleli v předchozích letech, se letos v Avionu usídlili vánoční skřítci. A je jich plný Avion! Skřítci se zde zabydleli natolik, že tady společně se všemi oslaví i Vánoce! A aby i dárky pod stromečkem byly krásné, nabízí obchodní centrum hned tři balící služby, z toho dvě zdarma. „Třetí je placená, ale dárkům zde dají zcela exkluzivní design," pokračuje Kateřina Ježková a dodává: „Balit dárky budeme až do Štědrého dne, rozhodli o tom samotní návštěvníci v hlasování na facebooku."

            Po loňském úspěchu je i letos pro muže, kteří nákupům tolik neholdují, k dispozici pánský koutek. V příjemně vybavené místnosti v 1. patře centra naproti prodejně New Yorker (lze sem vyjet výtahem přímo z podzemních garáží) nechybí denní tisk, nejrůznější časopisy ani internetové wi-fi připojení a pánové mohou sledovat také nejrůznější televizní sportovní přenosy. Ti aktivnější si mohou „zasportovat“ u dřevěných stolních her Weykick, případně využít golfový trenažér nebo pingpongový stůl. Dobrá káva, čaj a jiné občerstvení jsou samozřejmostí. Pánský koutek funguje v předvánočním čase denně od 10 do 20 hodin až do 23. prosince. „Pánský koutek jsme poprvé otevřeli před loňskými Vánocemi a nejen ženy, ale hlavně pánové tuto službu velmi kvitovali. Otevřen je proto celoročně, ale v adventním čase nabízíme pánům více služeb i zábavy,“ podotýká Kateřina Ježková, ředitelka ostravského Avion Shopping Parku.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz