Janáčkův máj

Moravskoslezský


Sportovní olympiáda

Jako každý rok i letos připravili pracovníci „Oázy pokoje“, ve spolupráci se Střední odbornou školou požární ochrany a Vyšší odbornou školou požární ochrany ve Frýdku-Místku, s Českým červeným křížem ve Frýdku-Místku a pracovnicemi z Podaných rukou, o. s. Frýdek-Místek, svým uživatelům nezapomenutelné sportovní odpoledne v podobě letní olympiády. Olympiáda se uskutečnila 27. 6. 2012 v areálu zahrady „Oázy pokoje“ a byla spojena se zkouškou připravenosti na havarijní situace.

Z disciplín si mohli všichni přítomní vyzkoušet různé hasičské dovednosti a to díky studentům a pedagogům SOŠ požární ochrany a VOŠ požární ochrany ve Frýdku-Místku a první pomoc, u které asistovaly členky z Českého červeného kříže Frýdek-Místek. Další disciplínou bylo lovení rybiček v „Mrtvém moři“ a překážkový běh s pejsky. V rámci tohoto sportovního odpoledne proběhl také nácvik evakuace „Oázy pokoje“. Do soutěží se zapojili také zaměstnanci a hosté „Oázy pokoje“.

Pracovníci „Oázy pokoje“ děkují všem za spolupráci, mládeži frýdecké farnosti za pomoc s organizací olympiády.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz