Janáčkův máj

Moravskoslezský


Je Sněhurka na světě stále NEJKRÁSNĚJŠÍ? Odpověď najdete v neděli 12. října v Divadle Jiřího Myrona v Ostravě!

Naposledy upraveno: 10.10.2014 13:12

Na repertoár baletu Národního divadla moravskoslezského se po roční přestávce vrací v neděli 12. října 2014 od 16:00 hodin oblíbené rodinné představení - baletní pohádka Sněhurka a sedm trpaslíků. Titul vznikl na motivy pohádky bratří Grimmů s hudbou Bogdana Pawłowského a v choreografii Igora Vejsady podle Witolda Borkowského. Výtvarníka scény a kostýmů Alexandra Babraje inspirovala klasická Disneyho animovaná verze. 

O obnovení baletní inscenace zaznamenalo divadlo z řad diváků velký zájem. To byl primární důvod jejího návratu na scénu. Jde o klasickou pohádku, v níž dobro a zlo je jednoznačně odděleno, a tudíž i dětským divákem snadno rozpoznáno. Možná i tento fakt pomohl obnovené premiéře. Realistické kulisy jsou nejen příjemným zpestřením z řad dospělých, ale v dětech mohou vyvolávat autentičnost příběhu.

Ptáte-li se proto někdy i Vy, "kdo je na světě nejkrásnější", tak za odpovědí se vypravte v neděli před čtvrtou hodinou odpolední do Divadla Jiřího Myrona v Ostravě.

V hlavních rolích se objeví Michaela Vápeníková, Sergio Méndez Romero, Peter Ondrka, Lucie Skálová, Chiara Lo Piparo, Jíří Dvořák, Jan Krejčíř, Vladimír Vašků, Filip Staněk a další. 


Na inscenaci se vztahuje rodinné vstupné s 50% slevou.


Zdroj a foto: www.ndm.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz