Janáčkův máj

Moravskoslezský


Koncert Jany Kirschner v Avionu umocní nebývalá DJ show

Naposledy upraveno: 14.03.2013 12:19
foto:Ondřej Pýcha

 

V pátek 15. března ve 20 hodin odstartuje slovenská zpěvačka s osobitým stylem Jana Kirschner Night Shopping v ostravském Avionu! Slovenská rodačka z Martina žijící v Londýně, čtyřnásobná držitelka Zlatého slavíka a šťastná maminka dvouleté dcerky Matildy v rámci svého koncertu rozezpívá příznivce nočního nakupování, kteří do Avionu zavítají. „Mám ráda nakupování, pokud mám po svém boku dobré rádce. Když jsem sama, jsem velmi snadný terč, koupím i to, co nepotřebuji. Dám se lehce nachytat. Noční nakupování je podle mně velmi dobrá zábava a určitě bych do toho šla,“ konstatuje slovenská star Jana Kirschner, kterou pobyt v Londýně ovlivnil i po stránce módy. „My upřednostňujeme značky, které jsou vidět. Ty najdete po celém Londýně a vřele doporučuji všem je navštívit. Myslím si, že i díky tomu jsem se přestala bát toho, co si kdo o mě pomyslí, když si obleču na sebe něco neobyčejného. Asi mám dnes větší odvahu, co se týká oblékání,“ dodává Jana Kirschner. Ta v současné době dokončuje práci na novém albu, které by mělo vyjít v září tohoto roku. „Je to velký projekt, který nahrávalo čtrnáct muzikantů z Anglie, Česka i Slovenska. Všechnu svou energii nyní soustřeďuji právě na tuto věc a na výchovu mé dvouleté dcerky Matildy.“

Nevšední hudební zážitek z koncertu Jany Kirschner, který proběhne mezi 20.00 a 23.00 hodinou, umocní také autogramiáda slovenské zpěvačky a výjimečná dýdžejská a hudební show. Předjarní koncert plný barev a skvělé zábavy rozehrají na třech hudebních pódiích společně s moderátory populárními dýdžejové. Každá hudební produkce bude okořeněna živými vstupy vynikajících sólistů na saxofon, trubku a bicí! Návštěvníci Avionu i fanoušci slovenské star a DJ Koki, DJ Selector Aristocrat i DJ Matthew.SAX si tak mohou užít jedinečný večer v nákupním centru, které prodlouží svou otevírací dobu a umožní tak všem noční nakupování ve více než 100 prodejnách, které nabízejí mimořádné slevy. Při nákupu nad 500 korun navíc každý získá dvousetkorunovou poukázku zpět.

„Night Shopping jsme poprvé pořádali na podzim loňského roku a byli jsme překvapeni, jak obrovský zájem ze strany návštěvníků o tuto akci byl. Noční nakupování má prostě zcela jinou osobitou atmosféru. A věřím, že koncert Jany Kirschner a vystoupení několika předních dýdžejů i tentokrát návštěvníky našeho centra úžasně naladí,“ doplňuje Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku, který již od loňského roku prochází obrovskou rekonstrukcí v hodnotě zhruba jedné miliardy korun. „V tuto chvíli máme tři čtvrtiny všech prací za sebou. Právě v těchto dnech probíhá celková změna designu hlavního vchodu u hypermarketu Albert a vchodu u prodejny Baťa. Ty jsou však i přes všechny změny nadále v provozu. Oba vchody budou designově sjednoceny s novou image Avionu a poskládány z mnoha skleněných prvků, které prosvětlí interiér centra denním světlem. Na okolních fasádách nebude chybět popínavá zeleň. Cílem je, aby vstupy působily dominantně, ale přitom střízlivě a přitažlivě,“ dodává Kateřina Ježková.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz