Janáčkův máj

Moravskoslezský


Fotografická a literární soutěž projektu „Zdravý zoubek nebolí“ zná své vítěze

Vítězná fotografie

 Fotografie Pavly Kubicové a příběh Jakuba Bartoše získaly nejvíce hlasů v soutěži projektu  Zdravý zoubek nebolí, kterou vyhlásila Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna. Projekt šířil osvětu v oblasti péče o zoubky dětí ve věku od 6 měsíců do 12 let od listopadu loňského roku v několika městech Moravskoslezského kraje.

 „Do fotografické soutěže zapojilo více než 100 rodičů, kteří poslali téměř 300 fotografií svých usměvavých dětí do 12 let. Do literární soutěže, které se mohly účastnit děti do 12 let, přišlo 11 příběhů. Porota mezi nimi zvolila 10 fotografií a 5 příběhů, konečný výběr vítězů už byl na hlasování veřejnosti,“ popsal průběh soutěže Otakar Kačmař, obchodní náměstek RBP ZP.

 Pozornost projektu nezískaly jen soutěže, zájem byl také o call centrum, kam mohli zájemci volat a ptát se na vše kolem projektu. „Obzvláště se osvědčily přednášky dentální hygienistky v mateřských centrech a v mateřských a základních školách Moravskoslezského kraje, na které děti, rodiče i personál reagovali velmi pozitivně. Stejně tak měly úspěch i edukační materiály, které byly k projektu vyrobeny. Mezi dětmi byly velkými favority především pexeso a omalovánky,“ popsal úspěchy kampaně Kačmař.

 Ve fotografické soutěži za vítěznou Pavlou Kubicovou obsadila druhé místo Martina Cieslarová a třetí skončila Martina Scheibová. V literární soutěži se kromě originálního příběhu Jakuba Bartošelíbil nejvíce příspěvek Antonína Kyncla a Kristíny Zaoralové. 

 „Z projektu máme dobrý pocit, věříme, že splnil cíle, kterých chtěl dosáhnout a pomohl k osvětě v oblasti péče o dětské zoubky,“ dodal Otakar Kačmař.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz