Janáčkův máj

Moravskoslezský


RBP ZP vyhlásila v rámci projektu „Zdravě i hravě“ soutěž o nejlepší recept na zdravou svačinku

RBP ZP vyhlásila v rámci projektu „Zdravě i hravě“ soutěž o nejlepší recept na zdravou svačinku

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, v září zahájila projekt „Zdravě i hravě“, který se zaměřuje na zdravý životní styl dětí ve věku od 3 do 12 let. Spolu s ním odstartovala také soutěž „O nejlepší recept na zdravou svačinku“. Autoři tří nejlépe hodnocených receptů získají dárkový balíček projektu. Recepty spolu s fotografiemi připravených pokrmů lze zasílat na emailovou adresu uvedenou na webových stránkách projektu www.zdraveihrave.cz.

„Soutěžící mohou vyhrát hezké ceny, stačí, když pošlou svůj oblíbený a vyzkoušený recept na zdravou svačinku do školy a nezapomenou přiložit také svoji fotografii s připraveným pokrmem,“ popsal základní pravidla Ing. Lubomír Káňa, ředitel RBP ZP.

Recepty spolu s fotografiemi je možné posílat do 16. listopadu 2013 do 12:00 na e-mail: info@zdraveihrave.cz. Do textu je třeba napsat jméno, příjmení a telefonní číslo. Odborná porota poté vybere tři nejlepší recepty, které budou zveřejněny na webových stránkách soutěže. Výherci budou vyhlášeni nejpozději 29. listopadu 2013 na webových stránkách projektu a na facebookovém profilu. Vítězové budou následně kontaktováni a bude jim zaslána cena.

„Cenou do soutěže jsou edukační materiály, které jsme k projektu připravili. Jedná se o originální prostírání pod talíř a leporelo s poučnými pohádkami o vitamínech a o Honzíkovi, který se díky zdravé životosprávě stal malým hrdinou. Cena bude obsahovat také CD s těmito pohádkami, které namluvil Tomáš Jirman, herec ostravského Národního divadla moravskoslezského,“ představil ceny Lubomír Káňa.

 Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz