Janáčkův máj

Moravskoslezský


Prima B Biskupského gymnázia v Ostravě na výletě v Bystřici pod Hostýnem

17. června 2012 se naše třída se dopravila do Bystřice pod Hostýnem vlakem a poté autobusovým spojem na Hostýn, kde proběhla nedělní mše. Poté jsme se dozvěděli zajímavosti o historii kostela a nastal čas na 15 km dlouhou tůru do místa ubytování v Rajnochovicích. Večer, po opékání špekáčků, všichni zalehli a usli, protože nás zítra čekal nabitý program. V pondělí ráno jsme vstávali v 6:45 a někteří ho zahájili rozcvičkou. Následovalo balení, ranní modlitba a po té snídaně. Dále jsme se autobusem přepravili do ZOO Lešná ve Zlíně. Část návštěvy v zoologické zahradě byla obohacena povídáním o zvířatech Jižní Ameriky a na závěr odborného výkladu jsme obdrželi do skupin pracovní listy, do kterých jsme vyplňovali správné odpovědi. Před ZOO byla autobusová zastávka, ze které jsme se dopravili na nádraží ve Zlíně, odkud jsme se pomocí přestupů na různé vlaky dostali zpět do Ostravy-Svinova. Počasí nám přálo, sluníčko nás hřálo, ale další den nás čekala opět škola….

Matyáš Dědina student primy B

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz