Janáčkův máj

Moravskoslezský


Sportovní olympiáda dětí bohumínských mateřinek

 Děti z mateřinek zápolily ve středu 4. listopadu v několika disciplínách v rámci sportovní olympiády v Bohumíně. Akce, kterou zorganizovala Fitškolka Bohumín, se zúčastnilo devět bohumínských mateřských škol, mateřská škola Rychvald, rodiče s dětmi mateřského centra Bobeš a jako hosté také děti z polského předškolního zařízení v Zabelkowě.

Soutěžilo se v disciplínách – hod kriketovým míčkem, skok z místa a běh. Děti si soutěžení v bohumínské sportovní hale užívaly, stejně jako jejich rodiče i kamarádi, kteří je přišli povzbudit.  „Olympiádu jsme připravovali s několikaměsíčním předstihem, dá dost práce, aby vše klaplo na jedničku. V dřívějších letech jsme toto soutěžení pořádali pravidelně, nyní se k němu chceme znovu vrátit, je to naše srdeční záležitost,“ uvedla Eliška Dendisová, učitelka třídy Človíčků z MŠ Fitškolka Bohumín.  

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz