Janáčkův máj

Moravskoslezský


Také Avion patří k ostravským nej

 

V ostravském Avionu momentálně vrcholí rozsáhlá modernizace, díky níž se stane Avion Shopping Park největším centrem na celé Moravě a zařadí se mezi nová ostravská NEJ. Obrovská nákupní taška na ostravském Masarykově náměstí již nyní hlásá, že Avion chystá v rámci slavnostního otevření nové středové části čtyřdenní doslova NEJ nákupní show. 

„Jsme svou rozlohou blížící se magické hranici 110 tisíc metrů čtverečních  největším centrem na Moravě. Ale pokud jde o NEJ, nejsme sami! Ostrava má mnohá prvenství a nachází se zde mnoho jedinečných projektů a objektů. Proto jsme se rozhodli naši NEJvětší rekonstrukci v historii Avionu a zároveň otevření NEJvětšího centra na Moravě spojit s prezentací dalších ostravských NEJ. Jsme nedílnou součástí Ostravy a chceme, aby tento region byl vnímán jako kulturní, sportovní a metropolitní oblast, v níž to prostě žije a kterou stojí za to navštívit,“ říká ředitelka obchodního centra Kateřina Ježková a dodává: „Připojení se ke kampani Ostrava je nej je jedním z mnoha dílků velkého balíku marketingových aktivit, kterými připravujeme širokou veřejnost na slavnostní otevření nové středové části."

To proběhne 19. až 22. září. Během NEJ nákupní show s pestrým programem pro celou rodinu se zde představí řada populárních interpretů jako je Marek Ztracený,  Charlie Straight, Bára Basiková, Kamil Střihavka a další. Na několik dní si vedle Avionu postaví šapitó i Cirk La Putyka se speciálním představením pro zákazníky a připravena je i celá řada zajímavých akcí pro nakupující.

Více informací na www.avion.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz