Janáčkův máj

Moravskoslezský


Prezentujte svůj klub zcela bezplatně!

 

Se zahájením školního roku jsou každoročně spojovány nábory dětí do dětských kroužků, klubů a nejrůznějších organizací, ať již sportovních, technických, výtvarných, vzdělávacích, tanečních nebo jiných. Ostravský Avion se rozhodl pomoci těmto organizacím a klubům a již pátým rokem pořádá jedinečný veletrh zájmových kroužků s vůbec nejširší nabídkou volnočasových aktivit pod jednou střechou. V rámci akce všichni přihlášení „vystavovatelé“ mohou své kluby a organizace prezentovat zcela bezplatně. Veletrh proběhne o víkendu 7. a 8. září od 10 do 18 hodin, zájemci o tuto prezentaci se mohou hlásit na tel.  604 228 514. V galerii obchodního centra se tak dětem a rodičům představí desítky dětských zájmových organizací, klubů a oddílů z Ostravy a okolí! „Účelem veletrhu zájmových kroužků, který se těší velké oblibě, je představit především komplexní nabídku volnočasových aktivit pro děti i dospělé v našem městě,“ vysvětluje Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz