Janáčkův máj


ČPZP bude mít od ledna více než 1,2 milionu klientů!

Zkraje roku 2014 překoná Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) hranici 1,2 milionu klientů. Vyplývá to z údajů o letošních registracích pojištěnců. Počet klientů ČPZP naroste o více než 13 000 a pojišťovna si tak udrží pozici třetího nejvýznamnějšího subjektu mezi zdravotními pojišťovnami v České republice.

       

 „Důvěra pojištěnců nás zavazuje a těší. Velmi si vážíme klientů, kteří nám již řadu let zůstávají věrni a současně vítáme i nově příchozí klienty, kteří budou využívat služeb ČPZP a budou moci ocenit výhody ČPZP. Přitom zdaleka nejde jen o garanci potřebných lékařských služeb a bohatou nabídku preventivních programů, ale také například o pohodlný způsob elektronické komunikace či osobní a vstřícný přístup na pobočkách,“ sdělila tisková mluvčí ČPZP Ing. Elenka Mazurová.

 

ČPZP je třetím nejvýznamnějším subjektem mezi zdravotními pojišťovnami v České republice. Na území celé republiky má více než sto poboček.

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz