Janáčkův máj

Moravskoslezský


Kariéra PLUS se Skupinou ČEZ

zájem byl obrovský

Kariéra PLUS veletrh pracovních příležitostí se letos uskutečnil 11. března na půdě Vysoké školy báňské – technické univerzity Ostrava. Skupina ČEZ byla zase u toho, jako aktivní účastník a opět jako hlavní partner akce.

 

 

Kariéra Plus je největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Je to užitečný projekt pro studenty, absolventy, vědecké pracovníky i firmy z celé České republiky. O prospěšnosti akce hovoří i každoroční účast okolo stovky společností a několika tisíc návštěvníků. Letos organizátoři očekávají až 5 000 zájemců o práci, brigádu či jinou formu spolupráce. Studenti si zde mohou domluvit téma své bakalářské nebo diplomové práce. Firmy a vědečtí pracovníci pak mají možnost navázat oboustranně prospěšnou spolupráci na nejrůznějších projektech. A opravdu bylo plno. Oficiální číslo ještě neznáme, ale zájem studentů byl obrovský.

 

„Na zdejší veletrh jezdíme pravidelně,“ říká Pavel Puff manažer útvaru strategický nábor Skupiny ČEZ a vysvětluje: „ Potřeba technicky vzdělaných lidí je v naší společnosti veliká, jen loni jsme zaměstnali skoro 400 vysokoškoláků včetně absolventů bez praxe. Proto jsme také partnerem řady středních a vysokých škol, VŠB-TU je samozřejmě mezi nimi.“

 

Skupina ČEZ buduje síť partnerských škol za účelem navázání úzké spolupráce se studenty technických oborů a zvýšení atraktivity předmětů souvisejících s oblastí energetiky. Mezi partnerské školy patří nejen 13 fakult technických vysokých škol, ale také 50 středních škol s technickým zaměřením a vybraná gymnázia.

http://www.kdejinde.cz/cs/spolupracujici-skoly.html

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz