Janáčkův máj

Moravskoslezský


Ministr Zaorálek a poslanec Velebný navštíví čtyři města na Bruntálsku

– předseda správní rady Studio STA

Vrbno pod Pradědem, Krnov, Bruntál a Rýmařov. Čtyři města na Bruntálsku, které navštíví ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný.

Za jeden den, ve čtvrtek 2. října 2014, ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný navštíví čtyři města na Bruntálsku.

V 9.30 hodin bude státní delegace přijata vedením města Vrbna pod Pradědem na tamní radnici. Po společném jednání bude následovat oficiální návštěva ve společnosti ATQ s.r.o., nahlédnutí do lokality bývalého dřevozpracujícího areálu a závěrem návštěvy Vrbna pod Pradědem proběhne pracovní oběd.

Ve 12.15 hodin se delegace přesune do města Krnova, kde ve 13 hodin proběhne přijetí vedením města na radnici, prohlídka radniční věže a ve 14 hodin všichni navštíví Krnovské opravny a strojírny, kde se setkají s vedením podniku a podívají se na provoz.

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný se poté přesunou do města Bruntálu, kde se na náměstí Míru v 16 hodin setkají s občany. Další setkání s občany pak proběhne v sále Základní umělecké školy v Rýmařově od 17 hodin, kde bude ukončena celodenní návštěva bruntálského regionu.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/ministr-zaoralek-a-poslanec-velebny-navstivi-ctyri-mesta-na-bruntalsku/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz