Janáčkův máj

Zlínský


ČPZP varuje před podvodníky, kteří zneužívají jméno pojišťovny a jejím klientům vnucují předražené zubní kartáčky

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna varuje před podvodníky, kteří zneužívají jméno pojišťovny a jejím klientům se snaží prodat předražené zubní kartáčky.  ČPZP ale žádné takové aktivity nevykonává a nemá s těmito praktikami nic společného.

 

 „V poslední době se objevilo několik takových případů. Klienti byli kontaktováni telefonicky nebo na ulici s nabídkou zvýhodněné ceny elektrického zubního kartáčku, v případě že jsou pojištěnci ČPZP. Klientům jsme vysvětlili, že se nejedná o nabídku ČPZP a nemají jí akceptovat,“ uvedla vedoucí informačního centra ČPZP Bc. Kamila Wenzlová s tím, že poslední případ takového jednání byl ČPZP oznámen 15. září.

 

Podobnou zkušenost má například klientka ČPZP z Mohelnice. Té začátkem září telefonovala jistá žena, že v rámci celorepublikové akce pro klienty pojišťovny s kódem 205 získává slevu 6500 Kč na dva elektrické zubní kartáčky s příslušenstvím, zaplatit by měla 2690 Kč. O tři dny později si neznámý muž telefonicky ověřoval, zda klientka nabídku na kartáčky skutečně obdržela. Pojištěnka ČPZP však podvodníkům nenaletěla a případ ohlásila na pobočce ČPZP.

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna zdůrazňuje, že žádné komerční aktivity nevykonává a ze zákona je ani vykonávat nemůže a rovněž nikoho z jednotlivců nebo firem nepověřuje, aby vystupoval jejím jménem. Pokud se s podobnými podvodnými praktikami setkáte, neprodleně informujte pracovníky ČPZP a Policii ČR.

 

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou s více než 1,2 milionu pojištěnců a více než sto pobočkami po celé České republice.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz