Janáčkův máj

Moravskoslezský


Chceš pomáhat lidem? Staň se dobrovolníkem! ADRA právě teď hledá dobrovolníky ...

– DC ADRA

 

Dobrovolnické centrum ADRA hledá muže a ženy, kteří by chtěli věnovat pár hodin volného času týdně seniorům Domova pro seniory Frýdek-Místek, p.o. a lidem s duševním a chronickým onemocněním Domova Beskyd DZR, o.p.s.

 

Dobrovolníci mají velmi důležitou úlohu. Právě oni mohou vnést do života osamělých lidí nový elán a naději. Přitom toho nemusí udělat mnoho. Stačí se jen usmívat a být tam. Od zájemců se očekává zralý přístup k životu, ochota pomoci a možnost věnovat dobrovolnictví alespoň jednu hodinu týdně.

 

Dobrovolnické centrum dobrovolníkům nabízí potvrzení o dobrovolnické činnosti, proplacení vzniklých nákladů, pojištění a odbornou podporu.

 

Školení pro zájemce se koná: 14. října 2012 od 13.00 do 17.00 hodin v jídelně Domova pro seniory na ulici 28. října 2155 v Místku.

 

V případě zájmu o školení nebo další informace volejte číslo: 734 350 031, případně napište na adresu dobrovolnik@adra.cz.

 

 

 


Komentáře

  • Kateřina Piechowicz : Paní, která je na obrázku, trávila poslední týdny svého života v hospicu ve Frýdku. Vůbec nevypadala jako nemocná. Zkrátka byste řekli, že je jen stará.....realita ovšem byla jiná. Její tělo bojovalo s agresivním onkologickým onemocněním a každý věděl, jak to skončí...Na svůj úděl zapomínala důchodkyně jen díky dobrovolnici, mladé holce, která tu za ní chodila na návštěvy. Být dobrovolníkem vlastně není nic jiného, než být přítelem. A to je nejvíc...


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz