Janáčkův máj

Zlínský


Zlíňáci se mohou bavit zrcadlovými klamy a iluzemi ve Zlatém jablku

 Zrcadlové labyrinty i deformující zrcadla podobná těm ze známého bludiště na Petříně byla začátkem září umístěna v prostorách Zlatého jablka. Blouděním mezi zrcadly nebo pohledem na své zdeformované postavy se návštěvníci centra mohou bavit denně od 10. do 18.hod. Vstup je zdarma.

Najít cestu mezi velkými zrcadlovými plochami se může zdát na první pohled snadné i pro děti. Labyrint sestavený z magických zrcadel a křišťálových skel v hlavní galerii není ale určený jenom nejmenším návštěvníkům. Ve dvou labyrintech na hlavní ploše nákupní galerie však docela snadno zabloudí i jejich rodiče.

V prvním patře vedle eskalátorů jsou potom umístěna i speciální zakřivená zrcadla s efekty, které deformují postavu a zvlášť děti si zde mohou užít spoustu legrace.

Zrcadlová bludiště o velikosti 7,5 x 3,5 metru a 5 x 3,5 metru tvoří více než šedesát skleněných a křišťálových ploch. Během prvních pár dnů jimi prošlo už více než 5000 návštěvníků centra.

 

Labyrinty budou ve Zlatém jablku umístěny až do konce září.

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz