Janáčkův máj

Moravskoslezský


Program Erasmus+: Leonardo da Vinci - Máme společné vzory – Gustav Klimt

Naposledy upraveno: 09.03.2015 14:10
Práce studentů

Realizace projektu "Máme společné vzory - Gustav Klimt" je určena žákům s výtvarným zaměřením studujících na škole AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o.

15 mladých lidí z 2. - 4. ročníků se zúčastnili odborné mobility žáků v rámci programu Erasmus+ zaměřené na získání nových znalostí a poznatků ve dvou oborech a to specializované technice malby s pozlacováním a oboru uměleckého tkalcovství. Žáci získali nové vědomosti a dovednosti v rozmezí šestnácti dní na partnerské škole Zespole państwowych szkół plastycznych v Kielcích. 

Každý žák vytvořil ve zvolené technice obraz na téma „Gustav Klimt“ a současně rozvíjel odborné dovednosti v uměleckém oboru, které na své stávající škole nemůže získat a tento rozvoj podpořil studiem ve zcela jiném prostředí a pod vedením nových pedagogů. Kromě studia byli žáci zapojeni do poznávacích výletů, účastnili se společenských a kulturních akcí společně se žáky partnerské školy.

V současné době jsou práce vytvořené v rámci mezinárodní odborné mobility vystaveny v prostorách školy.

Za vedení školy Vás srdečně zve

Ing. Stehlíková Lenka
koordinátor odborné mobility
stehlikova.aveart@email.cz

www.aveart.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz