Janáčkův máj

Praha


Do soutěže o nejlepší video ze zájezdu s China Tours se hlásí první soutěžící

Do soutěže cestovní kanceláře China Tours o nejlepší video ze zájezdu se začali hlásit první soutěžící. Zasílají krátká videa ze svých dovolených s China Tours, které strávili například v místech, jako jsou Čína, Tibet nebo Indie. V soutěži, která probíhá od 15. února do 15. prosince 2015, je pro ně připraveno až 12 dárkových poukazů na zájezdy v celkové hodnotě 130 000 korun. Nejhodnotnější poukazy obdrží tři nejlepší videa, o kterých rozhodne veřejnost. S prázdnou však neodejdou ani autoři ostatních 12 finálových videosnímků vybraných porotou. Speciální cenu poroty obdrží také jeden z účastníků veřejného hlasování.

Na prvních příspěvcích zaslaných do soutěže je vidět, že je točili zkušení cestovatelé, kteří jezdí na cesty vybaveni kvalitní technikou, a navíc s ní umějí zacházet. Soutěžící si s úpravou videí dali skutečně práci. Snímky jsou pečlivě sestříhané, mají kvalitní obraz a některé nepostrádají ani komentář v podobě titulků popisujících to nejzajímavější z kulturního, historického či kulinářského hlediska, na co jejich autoři narazili,“ říká RNDr. Miloš Podpěra, ředitel China Tours, a dodává: „Při výběru nejlepšího videa nám však nezáleží tolik na kvalitě záznamu či zpracování, jako na dobrém nápadu a kreativitě. Těšíme se, že obdržíme co nejvíce zajímavých vzpomínek z cest, a to i z dalších zemí. Proto vyzýváme zájemce, ať svá videa posílají ve velkém, protože fantazii se meze nekladou.“

Do soutěže se mohou zapojit všichni účastníci zájezdů pořádaných CK China Tours v letech 2013 až 2015. Jejich úkolem je natočit krátké video ze zájezdu s kanceláří a zaslat ho prostřednictvím serveru Úschovna.cz na adresu info@chinatours.cz. Soutěžící může zaslat nejvýše šest videonahrávek v délce 3–6 minut. Z důvodu ochrany autorských práv nahrávky nesmějí obsahovat hudební doprovod.

Po uzávěrce vybere porota složená ze zástupců China Tours do finále 12 videosnímků, které budou zveřejněny na webových stránkách soutěže. Na nich pak proběhne v období od 1. do 31. ledna 2016 veřejné hlasování, takže o absolutním vítězi rozhodne veřejnost. Hlavní ceny získají tři snímky s nejvyšším počtem hlasů. Za první místo bude výherci náležet slevový poukaz v hodnotě 30 000 korun, za druhé místo 20 000 korun a za třetí příčku 10 000 korun. Další speciální „cenu China Tours“, slevový poukaz na zájezd v hodnotě 22 222 korun, získá autor videa, které vyberou členové poroty. Porota zároveň vylosuje jednoho z hlasujících, který získá zvláštní „diváckou“ cenu, a to poukaz v hodnotě 11 111 korun. Autoři ostatních finálových snímků obdrží slevový poukaz na 5 000 korun.

 Úplné soutěžní podmínky účastníci naleznou na stránce www.chinatours.cz/soutez.

Nejzazší termín pro zaslání videa je 15. prosince 2015, vítězové soutěže budou vyhlášeni nejpozději 12. února 2016.

 

China Tours je cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy do Asie. Vznikla v roce 2001, zkušenosti v cestovním ruchu ale sbírá již od roku 1991. China Tours je členem profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a mezi její hlavní zásady patří organizování zájezdů v malých skupinkách, kvalitní průvodci a originální programy. Více na www.chinatours.cz.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz