Janáčkův máj

Moravskoslezský


Nošovický závod Hyundai Motor Manufacturing Czech je vyhledávanou turistickou destinací

Turistické rezítko HMMC

Prohlédnout si na vlastní oči výrobu vozů Hyundai i30, i30 kombi, ix20 a ix35 v nejmodernější automobilce v Evropě mělo v letošním roce možnost už více než deset tisíc návštěvníků a závod Hyundai se tak postupně stává vyhledávanou turistickou destinací, která má od letošního srpna i vlastní turistické razítko.

Návštěvnické skupiny o maximální velikosti padesát osob se nejprve v krátkém filmu seznámí s nedlouhou, ale intenzivní a bohatou historií závodu Hyundai a poté si za doprovodného výkladu průvodce prohlédnou výrobu v lisovně, svařovně a ve finální montáži. Exkurze je zdarma, trvá zhruba hodinu a půl a ačkoliv je bezbariérová, klade na návštěvníky určité fyzické nároky, protože její délka je zhruba tři kilometry. Vzhledem k tomu, že prohlídky závodu probíhají za plného provozu, musejí návštěvníci respektovat určitá bezpečnostní pravidla – musejí např. mít vhodný oděv, který je ochrání před náhodně odlétajícími jiskrami ve svařovně (dlouhé kalhoty, krytá ramena a uzavřenou obuv), a také minimální věk návštěvníků je omezen na 10 let.

 

Exkurze se konají každé úterý a každý druhý pátek, ale je nutné se na ně dopředu zaregistrovat prostřednictvím firemních webových stránek: www.hyundai-motor.cz.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz