Janáčkův máj

Moravskoslezský


Na předvolebním řízku v Rýmařově podpořili sociálně-demokratické kandidáty v komunálních volbách

– předseda správní rady Studio STA

Rýmařovští kandidáti do komunálních voleb za Českou stranu sociálně demokratickou se představili veřejnosti. Uspořádali předvolební řízek.

Místní organizace České strany sociálně demokratické v Rýmařově uspořádala další kulturní a společenskou akci. V tamní Restauraci Hotelu Praděd v pátek 3. října 2014 od 18 hodin proběhl tradiční předvolební řízek, dříve to bylo setkání u guláše.

U této příležitosti se představili tamní kandidáti za ČSSD v komunálních volbách v čele s lídrem, moravskoslezským zastupitelem a rýmařovským místostarostou Jaroslavem Kalou.

Významného setkání se zúčastnili také asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, Radek Vráblík a další členové sociální demokracie z bruntálského regionu.

V rámci předvolebního večera si každý z přítomných mohl pochutnat na lahodném řízku s bramborovým salátem, diskutovat s kandidáty, zatančit si a losovala se také šťastná čísla. Ten kdo vyhrál, obdržel hodnotný dárek.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/na-predvolebnim-rizku-v-rymarove-podporili-kandidaty-za-cssd-v-komunalnich-volbach/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz