Janáčkův máj

Moravskoslezský


Florbalisté církevních škol z celé republiky se utkají v Ostravě

18. dubna 2012 se stane Sportcentrum Dubina dějištěm 7.ročníku Přeboru církevních středních škol ČR ve florbale chlapců. Záštitu nad turnajem převzali  ostravskoopavský biskup František Lobkowicz a moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas. Ostravský přebor si rychle získal mezi církevními školami, a hlavně mezi jejich studenty, velkou popularitu. „Pozvání Biskupského gymnázia v Ostravě přijalo celkem 10 týmů, konkrétně loňští vítězové z Třebíče, družstva obou církevních gymnázií z Brna, jižní Čechy přijedou reprezentovat florbalisté Biskupského gymnázia z Českých Budějovic, dále přijede tým z Kroměříže, Prostějova, Kutné Hory, Hradce Králové a z Polska přijede tým Piekar Slaskich,“ jmenuje letošní účastníky přeboru organizátor Pavel Stuchlý. „Turnaj se uskuteční také díky grantu statutárního města Ostrava, zmiňuje Stuchlý hlavního mecenáše a pokračuje „Děcka  florbalem skutečně žijí,oktaváni navrhli soupisku, a svolali několik tréninků. Terciáni již od začátku pololetí organizují pro nižší gymnázium školní florbalovou ligu. Florbal má na Bigy již léta vlastní kroužek a řadí se mezi stálice v nabídce volnočasových aktivit pro studenty naší školy.“ Florbal zkrátka učaroval dnešní mladé generaci a to nejen chlapcům, ale i dívkám.
Týmům přejeme mnoho krásných sportovních zážitků a organizátorům poklidný průběh turnaje.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz