Janáčkův máj

O Regionbooku

Vážení uživatelé Regionbooku,

právě jste vstoupili do nového prostoru na internetu, kde se každý den a na jediném místě začínají shromažďovat originální informace ze všech regionů České republiky. Vkládají je přímo lidé z regionů – obyvatelé, zaměstnanci, podnikatelé, firmy, koaliční a opoziční politici, úřady státní správy a samosprávy, zástupci občanských, kulturních a sportovních sdružení, školy, představitelé dalších institucí a aktivit.

Na Regionbooku se díky tomu v jediné chvíli můžete dozvědět, co se děje v regionu, kde žijete a pracujete nebo co je nového jinde, kam se chystáte třeba na služební cestu či výlet. A co je nejdůležitější – obsah Regionbooku neurčuje žádná redakce, která by psala ve prospěch jediného názoru, jediné politické strany, člověka či skupiny lidí. Příspěvky neprocházejí ani žádnými redakčními úpravami a jsou ihned zveřejněny. Jednoduše řečeno – Regionbook vám nabízí skutečný a pestrý pohled na váš region.

Na Regionbooku je snadné vaše první přihlášení stejně jako jeho používání. Pro SLEDOVÁNÍ příspěvků si můžete v sekci Nastavení vybrat libovolný počet regionů podle vašich potřeb.

Pro ZVEŘEJŇOVÁNÍ svých vlastních příspěvků si zvolíte jediný region, pro který chcete psát (jeho výběr můžete kdykoliv změnit), aby se vaše příspěvky zobrazily pouze uživatelům, kteří si vybrali totožný region nebo celý kraj anebo celou Českou republiku. Všichni přihlášení uživatelé tak mohou číst informace výhradně z regionů, o které mají zájem a mohou navíc na vaše příspěvky bezprostředně reagovat stejně, jako vy na jejich.

Regionbook je přehledný, rychlý a vejde se do něj tolik informací, kolik si budete přát. Nemusíte přitom chodit do žádné redakce, nikoho žádat o svolení nebo za to dokonce platit. Regionbook je jednoduchá záležitost pro každého. Skutečný svět, který můžete mít neustále na dosah.